Historia firmy

Nasza Firma istnieje na rynku usług finansowych od 2002r, kiedy to uruchomiona została  przez nas jedna z pierwszych agencji pocztowych na terenie Warszawy.

Pracowaliśmy kilka lat w oparciu o umowę z Pocztą Polską, następnie przekształciliśmy agencję – zgodnie z wymogami unijnymi – w Biuro Usług Płatniczych  zarejestrowane w Komisji Nadzoru Finansowego. Pracowaliśmy kolejno z Bankami BPH i BZWBK /obecnie Santander/.   

W 2004r. w ramach naszej działalności otworzony został pierwszy kantor, wprowadziliśmy też nową usługę dla Klientów – Western Union.Wśród naszych Partnerów Biznesowych, a także wśród Klientów, cieszyliśmy się i cieszymy się nieposzlakowaną opinią.Z czasem zaczęliśmy szukać nowych wyzwań dla  dalszego rozwoju naszej Firmy. 

W roku 2020 zarejestrowaliśmy – już w nowej siedzibie w Babicach Nowych – Agencję Ubezpieczeniową pod nazwą Babickie Centrum Ubezpieczeń /BCU/. Wszystkich zainteresowanych korzystnym i  dopasowanym do własnych potrzeb ubezpieczeniem – serdecznie zapraszamy.

Poświęcimy Państwu tyle czasu, ile będzie trzeba na znalezienie odpowiedniej, korzystnej oferty ubezpieczenia. 

Współpracuje z nami kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych w tym : Warta, HDI, PZU, Generali, Ergo Hestia, Allianz, LINK 4, InterRisk, Proama, UNIQA, TUZ.

Nasza Firma znajduje się w Parku Handlowym w Babicach Nowych, przy ul. Ogrodniczej 2d.

Godziny pracy BCU: 
pon. – piątek 10.00 – 18.00

Godziny pracy Kantoru:
pon. – sobota 9.00 – 20.00 ( w niedz. handlowe : do 18.00 )

Serdecznie Państwa zapraszamy!